HP 79A Black Original LaserJet Toner Cartridge (CF279A) (1,000 pages)
Kód: 34323386Podrobný popis
Tiskněte dokumenty v konzistentní a profesionální kvalitě s důvěryhodnými originálními tonerovými kazetami HP. Vysoká produktivita a už žádné plýtvání časem a spotřebním materiálem. Tyto spolehlivé kazety byly speciálně navrženy pro multifunkční tiskárny HP LaserJet Pro.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.77 kg |
| EAN: | 889894680617 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 12.6 |
| Hmotnosť: | 0.77 kg |
| Kód výrobcu: | CF279A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 37.3x11.5x12.6 |
| Typ spotřebního materiálu: | Toner |
| Výtěžnost kazety: | 1000 počet stran, 501 - 1000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
