HP 410A Magenta LJ Toner Cart, CF413A (2,300 pages)
Kód: 34323377Podrobný popis
Barvy tiskových kazet
Purpurová
Tisková technologie
Laser
Výtěžnost (barevně)
2 300 stran
Anotace k výtěžnosti v počtu stran
Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.
kompatibilita
Barevná multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro M477fdn
(CF378A)
Barevná multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro M477fdw
(CF379A)
Barevná multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro M477fnw
(CF377A)
Barevná tiskárna HP LaserJet Pro M452dn
(CF389A)
Barevná tiskárna HP LaserJet Pro M452nw
(CF388A)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| EAN: | 888793807538 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 12.3 |
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| Kód výrobcu: | CF413A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.4x36.5x12.3 |
| Typ spotřebního materiálu: | Toner |
| Výtěžnost kazety: | 2300 počet stran, 2001 - 3000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
