Canon toner C-EXV 48 Cyan (iR C1335iF/C1325iF)
Kód: 35120221542Podrobný popis
Canon toner C-EXV 48 azurový
Kompatibilita:
IR-C 1335 iF, Imagerunner C 1300 Series, IR-C 1300 Series, Imagerunner C 1325 iF, Imagerunner C 1335 iF, IR-C 1325 iF, Imagerunner C 1335 iFC, IR-C 1335 iFC
11500 stran
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| EAN: | 4549292017359 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Azurová (Cyan) |
| Celkový objem náplně: | 11500 ml |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 7.4 |
| Hmotnosť: | 0.41 kg |
| Kód výrobcu: | 9107B002 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 42x7x7.4 |
| Typ spotřebního materiálu: | Toner |
| Výtěžnost kazety: | 11500 počet stran, 10001 a více rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
