Oki Žlutý obraz. válec do C824/C834/C844 (30 000 stránek)
Kód: 662632Podrobný popis
Oki Yellow Tambour 30000 stránek pro tiskárnu C824 C834 C844
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre OKI |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 1.99 kg |
| EAN: | 5031713071013 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Žlutá (Yellow) |
| Celkový objem náplně: | 30000 ml |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 26.2 |
| Hmotnosť: | 1.99 kg |
| Kód výrobcu: | 46857505 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 19.5x47.8x26.2 |
| Typ spotřebního materiálu: | Tiskové válce a pásy |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
