OKI Magenta toner do C834/C844 (10 000 stránek)
Kód: 662627Podrobný popis
Oki Magenta Toner 10000 stránek pro tiskárnu C834 C844
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre OKI |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| EAN: | 5031713071105 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Purpurová (Magenta) |
| Celkový objem náplně: | 10000 ml |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 6.6 |
| Hmotnosť: | 0.69 kg |
| Kód výrobcu: | 46861306 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.7x40.8x6.6 |
| Typ spotřebního materiálu: | Toner |
| Výtěžnost kazety: | 10000 počet stran, 5001 - 10000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
