OKI Cyan toner do C834/C844 (10 000 stránek)
Kód: 662626Podrobný popis
Azurový toner Oki 10000 stránek pro tiskárnu C834 C844
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre OKI |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| EAN: | 5031713071112 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Azurová (Cyan) |
| Celkový objem náplně: | 10000 ml |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 6.7 |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| Kód výrobcu: | 46861307 |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.1x40.9x6.7 |
| Typ spotřebního materiálu: | Toner |
| Výtěžnost kazety: | 10000 počet stran, 5001 - 10000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
