LEXMARK Odpadní nádobka CS/X73x, C/XC4342/52 170K
Kód: 535940Podrobný popis
Technológia tlače:Laserová; Typ spotrebného materiálu:Iný spotrebný materiál (valec, zapekacia jednotka atď.).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre Lexmark |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 1.111 kg |
| EAN: | 734646729932 |
| Délka: | 40.5 cm |
| Hmotnosť: | 1.111 kg |
| Šířka: | 25.5 cm |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Ostatní spotřební materiál (válec, fuser apod.) |
| Výška: | 15 cm |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
