HP W2410A - originálny
Kód: 3581203Podrobný popis
Barva: Černá
Výtěžnost: 1 050 stran
Kompatibilita: HP Color LaserJet Pro M182, HP Color LaserJet Pro MFP M183
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| EAN: | 193905265251 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 11.3 |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| Kód výrobcu: | W2410A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 36.6x9.8x11.3 |
| Typ spotřebního materiálu: | Toner |
| Výtěžnost kazety: | 1050 počet stran, 1001 - 1500 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
