HP T220V Fuser Kit pro LJ 700 COLOR MFP, CE515A (150,000 pages)
Kód: 718300Podrobný popis
Přehled
Sady pro údržbu tiskáren HP zajistí, že tiskárna HP bude vždy provozuschopná a nabízet tisk v nejvyšší možné kvalitě.
Funkce
Zajistěte nepřerušenou funkci tiskárny HP s optimální kvalitou pravidelným doplňováním spotřebních materiálů.
Sady pro údržbu HP zajišťují, že tiskárna HP bude vždy k dispozici, což pomáhá maximalizovat efektivitu vaší firmy. Sady pro údržbu tiskáren HP obsahují uživatelem vyměnitelné díly, které umožňují aktivovat upozornění na to, že díl vyžaduje údržbu.
Sady pro údržbu HP obsahují odolný materiál, navíc jsou samozřejmě kryty zárukou HP.
Specifikace
Výtěžnost (barevně)
150 000 stran
Rozměry a hmotnost
Rozměry balení (š x h x v)
596 x 247 x 235 mm
Hmotnost balení
3,5 kg
Co je obsahem
Záruka
90denní omezená záruka (pouze výrobní součásti)
Co je obsaženo v krabici
Sada pro údržbu / souprava pícky tiskárny 220 V
Průvodce instalací
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 2.99 kg |
| EAN: | 886112880644 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 24 |
| Hmotnosť: | 2.99 kg |
| Kód výrobcu: | CE515A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 59x23x24 |
| Typ spotřebního materiálu: | Zapékací jednotka |
| Výtěžnost kazety: | 150000 počet stran |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
