HP LaserJet 220V Fuser Kit (150,000 pages)
Kód: 718919Podrobný popis
Vždy stálé barvy a optimální kvalita tisku se snadno instalovatelnou sadou fixační jednotky HP Color LaserJet.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 2.18 kg |
| EAN: | 888182585597 |
| Hloubka jedn. balení: | 27.4 |
| Hmotnosť: | 2.18 kg |
| Kód výrobcu: | B5L36A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 19x47.1x27.4 |
| Typ spotřebního materiálu: | Zapékací jednotka |
| Výtěžnost kazety: | 150000 počet stran |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
