HP Color LaserJet Toner Collection Unit - sběrná nádobka pro M552, M553, M577 (54,000 pages)
Kód: 718886Podrobný popis
Odpadní nádobka toneru HP Color LaserJet B5L37A
Zůstaňte produktivní díky soupravě ke sběru toneru HP Color LaserJet, která zajistí tiskárně bezproblémový provoz
Kompatibilita: Tiskárny HP Color LaserJet Enterprise M552, HP Color LaserJet Enterprise M553, HP Color LaserJet Enterprise M577, HP Color LaserJet Managed MFP E57540
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| EAN: | 888182585603 |
| Hloubka jedn. balení: | 6.2 |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Kód výrobcu: | B5L37A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.6x41.1x6.2 |
| Typ spotřebního materiálu: | Odpadní nádoba |
| Výtěžnost kazety: | 54000 počet stran |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
