HP 651A Yellow LJ Toner Cart, CE342A (16,000 pages)
Kód: 692375Podrobný popis
Žlutá tisková kazeta CE342A je kompatibilní s tiskárnou Color LaserJet M775 MFP
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 2.64 kg |
| EAN: | 886111121342 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Žlutá (Yellow) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 22.5 |
| Hmotnosť: | 2.64 kg |
| Kód výrobcu: | CE342A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 49.6x19.3x22.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Toner |
| Výtěžnost kazety: | 16000 počet stran, 10001 a více rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
