HP 53A Black LJ Toner Cart, Q7553A (3,000 pages)
Kód: 691223Podrobný popis
Kompatibilní s HP LaserJet P2015 pro cca 3.000 stran při 5% pokrytí.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 1.02 kg |
| EAN: | 882780389267 |
| Barevný tisk: | Ne |
| Barva: | Černá (Black) |
| Černobílý tisk: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 17.2 |
| Hmotnosť: | 1.02 kg |
| Kód výrobcu: | Q7553A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 38.8x12.3x17.2 |
| Typ spotřebního materiálu: | Toner |
| Výtěžnost kazety: | 3000 počet stran, 2001 - 3000 rozsah str. |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
