HP 332A Black Original Laser Imaging Drum (30,000 pages)
Kód: 556646Podrobný popis
Originální zobrazovací válce HP umožňují tisk vysoce kvalitních dokumentů s černým textem a grafikou. Udržujte vysokou produktivitu díky intuitivním, spolehlivým originálním zobrazovacím válcům HP navrženým pro vaši tiskárnu.
Výtěžnost:
*Výtěžnost stránek (černobílá): 30 000 stran
Kompatibilita
*HP Laser 408dn
*HP Laser MFP 432fdn
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre HP |
|---|---|
| Záruka: | 6 |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| EAN: | 193905925940 |
| Barva: | Černá (Black) |
| Hloubka jedn. balení: | 13.5 |
| Hmotnosť: | 1.1 kg |
| Kód výrobcu: | W1332A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 25.7x34.7x13.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Tiskové válce a pásy |
| Výtěžnost kazety: | 30000 počet stran |
| Záruka: | 6 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
