HP 216A Cyan LaserJet Toner Cartridge (850 pages)
Kód: 556600Podrobný popis
Barva: Azurová
Výtěžnost: 850 stran
Kompatibilita: HP Color LaserJet Pro M182, HP Color LaserJet Pro MFP M183
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tonery pre HP |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| EAN: | 193905265268 |
| Barevný tisk: | Ano |
| Barva: | Azurová (Cyan) |
| Černobílý tisk: | Ne |
| Hloubka jedn. balení: | 9.5 |
| Hmotnosť: | 0.74 kg |
| Kód výrobcu: | W2411A |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 36.5x11x9.5 |
| Typ spotřebního materiálu: | Toner |
| Výtěžnost kazety: | 850 počet stran |
| Výtěžnost kazety rozsah str: | 501 - 1000 str |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
