PremiumCord Kabel USB 2.0, A-B, 2m se zahnutým USB-B konektorem 90°
Kód: 2960103209761Podrobný popis
PremiumCord Kabel USB 2.0, A-B, 2m se zahnutým USB-B konektorem 90°
Vlastnosti produktu
- Délka 2m
- Zahnutý USB-B konektor 90°
- Certifikováno pro USB2.0(1.5/12/480MBps)
- Pro připojení zařízení (tiskárna, skener...)
- Dvojité stínění
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tlačiarňové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| EAN: | 88592220010553 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Délka: | 2 m |
| Hloubka jedn. balení: | 4 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Kód výrobcu: | ku2ab2-90 |
| Přesná délka: | 2 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.6x13x4 |
| Typ: | Kabely |
| USB Type A: | 1 M |
| USB Type B: | 1 M |
| Verze datového rozhraní: | USB 2.0 |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
