Xiaomi/TV S Mini LED 85 2026/85"/4K UHD/Šedá
Kód: 95XIT148Podrobný popis
Xiaomi TV S Mini LED 85 2026
Typ obrazovky: Mini LED
Úhlopříčka [palce]: 85"
Rozlišení: 3840 x 2160 4k
Obnovovací frekvence [Hz]: 144 Hz
Vylepšení obrazu:
*Hloubka barev: 1,07 miliard (8bit + FRC)
*Barevný Gamut: DCI-93 94%
*Jas: 1200 nitů
*HDR 10+
Výstupní výkon zvuku: 2x 15W
Vylepšení zvuku
*Dolby Audio / DTS-X
Konektivita
*Wi-Fi 6, dual-band 2.4GHz / 5Ghz
*Bluetooth 5.2
*Porty:
*3x HDMI 2.1, support CEC ALLM VRR
*1x USB 2.0
*1x USB 3.0
*1x Ethernet (LAN)
*1x CI + Slot
*1x Optické
*1x Na sluchátka
Tunery
*DVB-T2/C
*DVB-S2
Montáž na zeď: Ano; 300 x 300 mm
Napájení: 200-240 V; 50/60 Hz
Spotřeba [W]: 168 W
Třída energetické náročnosti: G
Spotřeba v Stand By režimu [W]: 0,5 W
Barva: Tmavě Šedá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1890 x 1154 x 413 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1890 x 1083 x 84 mm
Hmotnost [kg]: 32,5kg
Obsah balení/příslušenství:
*Xiaomi TV S Mini LED 85 2026
*360° Bluetooth remote control
*Power cable
*Screw bag
*User manual
*Warranty cards
*Stand components 2x
Záruka: 2 roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Televízory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 49 kg |
| EAN: | 6941948709317 |
| Apple AirPlay / AirPlay 2: | Ano |
| Displej - jas: | 1200 cd/m2=nits |
| DVB-C: | Ano |
| DVB-C2: | Ne |
| DVB-S: | Ne |
| DVB-S2: | Ano |
| DVB-T: | Ne |
| DVB-T2: | Ano |
| DVB-T2/ HEVC: | Ne |
| Farba: | Šedá |
| HDR: | HDR10+ |
| Hmotnosť: | 49 kg |
| Kód výrobcu: | 71282 |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor S-video: | Ne |
| Konektor SCART: | Ne |
| Konektor USB: | Ano |
| Konektor USB-C: | Ne |
| Konektor VGA: | Ne D-Sub |
| Model: | TV S Mini LED 85 2026 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Reproduktory - výkon: | 2 x 15 W |
| Rozměry: | 1890x1083x84 ŠxVxH mm |
| Typ panelu: | Mini LED |
| VESA standard: | Ano |
| Vylepšený zvuk: | Dolby Atmos / DTS |
| Záruka: | 24 |
| Značka: | Xiaomi |
| Hĺbka jedn. balenie: | 120 |
| Komponentné video: | Ne |
| Obnovovacia frekvencia: | 144 Hz |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov na palete: | 6 |
| Rozlíšenie: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Rozlíšenie - štandard: | 4K |
| Rozmer VESA uchytenie: | 300 x 300 mm |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 203x19x120 |
| Šírka jedn. balenie: | 203 |
| Trieda energetickej účinnosti: | G |
| Typ balenia jedn. balenie: | Kompletní |
| Typ balenia palety: | Kompletní |
| Uhlopriečka: | 85 " |
| Verzia HDMI: | Verze 2.1 |
| Výška jedn. balenie: | 19 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
