Protective Ice Blue 13-14 Laptop Sleeve EURO
Kód: HP-C3TR1AAPodrobný popis
Protective Ice Blue 13-14" Laptop Sleeve
Toto pouzdro je navržené pro ochranu a každodenní pohodlí a je určeno pro život na cestách.
Je lehké, voděodolné a odolné a snadno se do něj vejde většina notebooků do velikosti 14", včetně 13" notebooků.
Navíc má snadno přístupnou kapsu pro kabely, telefon a další příslušenství, abyste měli vše na dosah.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tašky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| EAN: | 199485602202 |
| Barva: | Modrá |
| Brašna pro 13" ntb: | Ano |
| Brašna pro 14" ntb: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 4.6 |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Kód výrobcu: | C3TR1AA#ABB |
| Materiál brašny: | Polyester |
| Max. rozměr brašny: | 14 " |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 28.6x38.8x4.6 |
| Typ brašny: | Sleeve |
| Uzamykatelnost brašny: | Ne |
| Vnitřní rozměr brašny - H: | 35 mm |
| Vnitřní rozměr brašny - Š: | 360 mm |
| Vnitřní rozměr brašny - V: | 275 mm |
| Voděodolnost vnější brašny: | Voděodolná |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
