LENOVO TAB K11 G2 (TB336ZU) - MTK Dimensity 6300,11" 2.5K IPS 90Hz,8GB,128GB UFS2.2,micSD,5G,7040mAh,Android 15,Pen,KB
Kód: 806142Podrobný popis
Technické parametry
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | MediaTek Dimensity 6300 (8C, 2x A76 @2.4 GHz + 6x A55@2.0 GHz) |
| Grafika | Integrated Arm Mali-G57 MC2 GPU |
| Čipová sada | MediaTek SoC Platform |
| Paměť | 8GB Pájený LPDDR4x |
| Úložiště | 128GB UFS 2.2 |
| Čtečka karet | microSD slot + Nano-SIM |
| Podpora úložiště | 128GB UFS 2.2 na základní desce, microSD karty, podpora až 2TB (exFAT) |
| Reproduktory | 4 reproduktory, optimalizováno s Dolby Atmos |
| Mikrofon | Mono |
| Kamera | Přední 8.0MP / Zadní 13.0MP |
| Hlasové volání | Ano |
| Senzory | Akcelerometr (G) senzor, Ambient Ligh Sensor, Hallový senzor |
| Vibrační motor | Není podporován |
| Baterie | Integrovaná 7040mAh |
| Napájecí adaptér | 10V / 2A |
| DESIGN | |
| Displej | 11" 2.5K (2560x1600) IPS 500nits Anti-fingerprint, 72% NTSC, 90Hz, Touch |
| Dotykový displej | In-cell, 10-bodový multi-dotyk |
| Materiál pouzdra | Kov |
| Klávesnice | Nepodsvícena, CZ/SK |
| Pero | Ano (součástí balení) |
| Ochrana proti prachu a vodě | IP52 |
| Rozměry (ŠxDxV) | 254.59 x 166.15 x 6.99 mm |
| Hmotnost | Přibližně 480 g |
| Barva pouzdra | Luna Šedá |
| SOFTWARE | |
| Operační systém | Android™ 15 nebo novější |
| KONEKTIVITA | |
| WLAN + Bluetooth | Wi-Fi 5, 802.11ac 1x1 + BT5.2 |
| WWAN | 5G Sub-6 GHz |
| SIM Karta | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| Systémy určení polohy | GPS + GLONASS + Galileo + A-GPS |
| Standardní porty | 1x USB-C 2.0 (podpora přenosu dat a nabíjení) |
| 1x Kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu (3.5mm) | |
| 1x slot pro paměťovou kartu | |
| SLUŽBY | |
| Základní záruka | 1 rok, Kurýr |
| PŘÍSLUŠENSTVÍ | |
| Přibalené příslušenství | Lenovo Folio Keyboard + Lenovo Tab Pen |
| CERTIFIKACE | |
| Ekologické certifikace | Energy rating E (TB336FU). ENERGY STAR 9.0 (only available for TB336FU) ErP Lot 6/26 RoHS compliant |
| Další certifikace | TÜV Rheinland Flicker Free TÜV Rheinland Low Blue Light (Hardwarové řešení) |
| Odolnost vůči prachu a vodě | IP52 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Hmotnosť: | 1.44 kg |
| EAN: | 198157038028 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Farba: | Šedá |
| GPS: | Ano |
| Hmotnosť: | 1.44 kg |
| Kód výrobcu: | ZAFN0276CZ |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Lightning: | Ne |
| micro USB: | Ne |
| Model: | K11 Gen 2 |
| Možnost SIM: | Ano |
| Stylus: | Ano súčasťou balenia |
| Typ panelu: | IPS |
| Wi-Fi: | Ano |
| Záruka: | 2 roky (1 rok IČO) |
| Akcelerometer: | Ano G-Sensor |
| Dátové siete: | 5G |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600, > Full HD (>1080 řádků) formát |
| Farba - presná: | Luna Grey |
| Hĺbka jedn. balenie: | 6.8 |
| Max veľkosť pamäťovej karty: | 2TB |
| Modelový rad: | Lenovo Tab |
| Obsah balenia: | Lenovo® Folio Keyboard + Lenovo® Tab Pen |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Operačný systém: | Android |
| Pevný disk - pamäť: | 128 GB |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 5 |
| Predný fotoaparát: | 8 Mpx, Ano |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 20.6x27.7x6.8 |
| Šírka jedn. balenie: | 20.6 |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ procesora: | Dimensity 6300 |
| Uhlopriečka: | 11 " |
| Verzia OS: | Android 15 |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Výška jedn. balenie: | 27.7 |
| Zadný fotoaparát: | Ano, 13 Mpx |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
