Lenovo Idea Tab/ZAFR0478CZ/11"/2560x1600/4GB/128GB/An15/Luna Grey
Kód: LNTZAFR0018CZSPodrobný popis
*MediaTek Dimensity 6300 (8C, 2x A76 @2.4 GHz + 6x A55@2.0 GHz)
*4GB Soldered LPDDR4x
*128GB UFS 2.2
*Integrated Arm Mali-G57 MC2 GPU
*Android 15 or Later
Operační systém: Android 15 or Later
Procesor - typ: MediaTek Dimensity 6300
Procesor - počet jader: 8
Procesor - frekvence [MHz]: 2400 / 2000
RAM: 4 GB Soldered LPDDR4x
Vnitřní paměť [GB]: 128 GB UFS 2.2
Paměťové karty: microSD card, supports up to 2TB (exFAT)
Displej: IPS 500nits Anti-fingerprint, 72% NTSC, 90Hz, Touch
Úhlopříčka displeje [palce]: 11
Rozlišení [pix]: 2560 x 1600
Konektivita:Wi-Fi 5 (802.11ac 1x1), Bluetooth 5.2, GPS + GLONASS + Galileo, 1x USB-C (Hi-Speed USB / USB 2.0), 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm), 1x Card slot
Výbava: 4 speakers with Dolby Atmos, Mono microphone, Accelerometer sensor, Ambient light sensor (ALS), Hall sensor, Pen Bundled, IP52 dust and water resistant, Camera: Front 5.0MP / Rear 8.0MP
Baterie:
*Kapacita baterie [mAh]: 7040
Rozměry [mm]: 254.59 x 166.15 x 6.99
Hmotnost [g]: 480
Obsah balení: Lenovo Tab Pen + Folio Case
Záruka: 24 měs.
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.16 kg |
| EAN: | 198157015814 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Displej - popis: | IPS 500nits Anti-fingerprint, 72% NTSC, 90Hz, Touch |
| Farba: | Šedá |
| GPS: | Ano |
| Hmotnosť: | 1.16 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 7040 mAh |
| Kód výrobcu: | ZAFR0018CZ |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Lightning: | Ne |
| micro USB: | Ne |
| Model: | ZAFR0478CZ |
| Možnost SIM: | Ne |
| Senzory: | Ambient light sensor (ALS), Hall sensor |
| Stylus: | Ano súčasťou balenia |
| Šířka: | 166,15 mm |
| Typ panelu: | IPS |
| Výška: | 254,59 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Záruka: | 24 |
| Akcelerometer: | Ano G-Sensor |
| Čítačka pamäťových kariet: | Ano |
| Dátové siete: | Nepodporuje |
| Displej - rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Farba - presná: | Luna Grey |
| Hĺbka: | 6,99 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 5 |
| Max veľkosť pamäťovej karty: | 2TB |
| Modelový rad: | Lenovo Idea Tab |
| Obsah balenia: | Lenovo Tab Pen + Folio Case |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Operačný systém: | Android |
| Pevný disk - pamäť: | 128 GB |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 5 |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Predný fotoaparát: | 5 Mpx, Ano |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 20.6x27.6x5 |
| Šírka jedn. balenie: | 20.6 |
| Trieda energetickej účinnosti: | E |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Typ procesora: | Dimensity 6300 |
| Uhlopriečka: | 11 " |
| Verzia OS: | Android 15 |
| Výrobca CPU: | MediaTek |
| Výška jedn. balenie: | 27.6 |
| Zadný fotoaparát: | 8 Mpx, Ano |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 2,4 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
