Lenovo Idea Tab/ZAFR0358CZ/11"/2560x1600/4GB/128GB/An15/Luna Grey
Kód: LNTZAFR0358CZPodrobný popis
Lenovo IdeaTab
Operační systém: Android 15 nebo novější
Procesor - typ: MediaTek Dimensity 6300
Procesor - počet jader: 8
Procesor - frekvence: 2 x 2,4GHz + 6 x 2,0GHz
Grafický čip: Integrovaný Arm Mali-G57 MC2 GPU
RAM (GB): 4GB Soldered LPDDR4X
Vnitřní paměť (GB): 128GB UFS 2.2
Paměťové karty: microSD Card Slot
Technologie displeje: IPS
Velikost hlavního displeje (palce): 11
Rozlišení (px): 2 560 x 1 600
Obnovovací frekvence (Hz): 90
Jas (cd/m2): 500
Konektivita - přenos dat:
*Wi-Fi 5
*Bluetooth 5.2
Výbava:
*USB-C
*1x combo jak (3.5 mm)
*Card slot
Fotoaparát:
*zadní: 8 MP
*přední (Selfie): 5 MP
Reproduktory:
*4 speakers, optimized with Dolby Atmos
Senzory:
*Akcelerometr
*Snímá okolní světlo
*Hall sensor
Baterie:
*kapacita baterie [mAh]: 7040mAh
Ostatní HW:
*klávesnice u tabletu: Ne
*stylus u tabletu: Ano
Chytré funkce a aplikace:
*GPS
*GLONASS
*Galileo
Rozměry (mm): 254.59 x 166.15 x 6.99
Hmotnost (g): 480 g
Barva: Šedá
Obsah balení:
*Tablet
*Pen
Záruka: 2 Roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.73 kg |
| EAN: | 198157038912 |
| Akcelerometr: | Ano G-Sensor |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Luna Grey |
| BlueTooth: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Displej - rozlišení: | 2560x1600 |
| GPS: | Ano |
| Hloubka: | 166,15 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 3.4 |
| Hmotnosť: | 0.73 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 7040 mAh |
| Kód výrobcu: | ZAFR0358CZ |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Lightning: | Ne |
| Max velikost paměťové karty: | 2TB |
| micro USB: | Ne |
| Model: | ZAFR0358CZ |
| Modelová rada: | Lenovo Idea Tab |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Obsah balení: | Tablet, Stylus |
| Operační systém: | Android |
| Paměť RAM: | 4 GB |
| Pevný disk - paměť: | 128 GB |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Přední fotoaparát: | Ano, 5 Mpx |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 18.4x27.6x3.4 |
| Stylus: | Ano součástí balení |
| Šířka: | 254,59 mm |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ úložiště: | Micro SD |
| Verze OS: | Android 15 |
| Výrobce CPU: | MediaTek |
| Výška: | 6,99 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zadní fotoaparát: | 8 Mpx, Ano |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,0 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Typ procesora: | M6300 |
| Uhlopriečka: | 11 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
