Lenovo Idea Tab/ZAFR0018CZ/11"/2560x1600/4GB/128GB/An15/Luna Grey
Kód: LNTZAFR0018CZPodrobný popis
*MediaTek Dimensity 6300 (8C, 2x A76 @2.4 GHz + 6x A55@2.0 GHz)
*4GB Soldered LPDDR4x
*128GB UFS 2.2
*Integrated Arm Mali-G57 MC2 GPU
*Android 15 or Later
Operační systém: Android 15 or Later
Procesor - typ: MediaTek Dimensity 6300
Procesor - počet jader: 8
Procesor - frekvence [MHz]: 2400 / 2000
RAM: 4 GB Soldered LPDDR4x
Vnitřní paměť [GB]: 128 GB UFS 2.2
Paměťové karty: microSD card, supports up to 2TB (exFAT)
Displej: IPS 500nits Anti-fingerprint, 72% NTSC, 90Hz, Touch
Úhlopříčka displeje [palce]: 11
Rozlišení [pix]: 2560 x 1600
Konektivita:Wi-Fi 5 (802.11ac 1x1), Bluetooth 5.2, GPS + GLONASS + Galileo, 1x USB-C (Hi-Speed USB / USB 2.0), 1x Headphone/microphone combo jack (3.5mm), 1x Card slot
Výbava: 4 speakers with Dolby Atmos, Mono microphone, Accelerometer sensor, Ambient light sensor (ALS), Hall sensor, Pen Bundled, IP52 dust and water resistant, Camera: Front 5.0MP / Rear 8.0MP
Baterie:
*Kapacita baterie [mAh]: 7040
Rozměry [mm]: 254.59 x 166.15 x 6.99
Hmotnost [g]: 480
Obsah balení: Lenovo Tab Pen + Folio Case
Záruka: 24 měs.
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.14 kg |
| EAN: | 198157015814 |
| Akcelerometr: | Ano G-Sensor |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Luna Grey |
| BlueTooth: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Displej - popis: | IPS 500nits Anti-fingerprint, 72% NTSC, 90Hz, Touch |
| Displej - rozlišení: | 2560x1600 |
| GPS: | Ano |
| Hloubka: | 6,99 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 5 |
| Hmotnosť: | 1.14 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 7040 mAh |
| Kód výrobcu: | ZAFR0018CZ |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Lightning: | Ne |
| Max velikost paměťové karty: | 2TB |
| micro USB: | Ne |
| Model: | ZAFR0018CZ |
| Modelová rada: | Lenovo Idea Tab |
| Možnost SIM: | Ne |
| Obsah balení: | Lenovo Tab Pen + Folio Case |
| Operační systém: | Android |
| Paměť RAM: | 4 GB |
| Pevný disk - paměť: | 128 GB |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Přední fotoaparát: | Ano, 5 Mpx |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 20.6x27.6x5 |
| Senzory: | Ambient light sensor (ALS), Hall sensor |
| Stylus: | Ano součástí balení |
| Šířka: | 166,15 mm |
| Třída energetické účinnosti: | E |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ úložiště: | Micro SD |
| Verze OS: | Android 15 |
| Výrobce CPU: | MediaTek |
| Výška: | 254,59 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zadní fotoaparát: | 8 Mpx, Ano |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,4 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Povrch displeja: | Antireflexný |
| Typ procesora: | Dimensity 6300 |
| Uhlopriečka: | 11 " |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
