Lenovo Idea Tab Pro/Gen 2/13"/3504x2190/8GB/128GB/An16/Luna Grey
Kód: LNTZAHD0103CZPodrobný popis
Idea Tab Pro Gen 2
Operační systém: Android 16
Procesor - typ: Qualcomm® Snapdragon® 8s Gen 4 (SM8735P) Mobile Platform
Procesor - počet jader: 8
Procesor - frekvence: 1 x 3,2GHz + 3 x 3.0GHz + 2 x + 2,8 GHz + 2 x 2,0
Grafický čip: Integrated Qualcomm® Adreno™ 825 GPU
RAM (GB): 8GB Soldered LPDDR5X
Vnitřní paměť (GB): 128GB UFS 3.1
Paměťové karty: microSD Card Slot
Technologie displeje: IPS
Velikost hlavního displeje (palce): 13
Rozlišení (px): 3 504 x 2190
Obnovovací frekvence (Hz): 144
Jas (cd/m2): 800
Konektivita - přenos dat:
*Wi-Fi 7
*Bluetooth 6.0
Výbava:
*1x USB-C
*1x microSD slot
* 1x Pogo pin
Fotoaparát:
*zadní: 13.0 MP
*přední (Selfie): 8.0 MP
Reproduktory:
*4 JBL speakers, optimized with Dolby Atmos
Senzory:
*Accelerometer + Gyroscope sensor
*Hall sensor
*RGB sensor
Baterie:
*kapacita baterie [mAh]:10200
Ostatní HW:
*klávesnice u tabletu: Ne
*stylus u tabletu: Ano
Rozměry (mm): 296.48 x 191.91 x 6.20
Hmotnost (g): 598
Barva: Šedá
Obsah balení:
*Tablet
*Stylus (Pen)
Záruka: 2 Roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Tablety |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.14 kg |
| EAN: | 199273482283 |
| Akcelerometr: | Ano G-Sensor |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Luna Grey |
| BlueTooth: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Displej - rozlišení: | 3504x2190 |
| GPS: | Ne |
| Gyroskop: | Ano |
| Hloubka: | 191,91 mm |
| Hloubka jedn. balení: | 4.6 |
| Hmotnosť: | 1.14 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 10200 mAh |
| Kód výrobcu: | ZAHD0103CZ |
| Konektor HDMI: | Ne |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Lightning: | Ne |
| Max velikost paměťové karty: | 2TB |
| micro USB: | Ne |
| Model: | Gen 2 |
| Modelová rada: | Lenovo Idea Tab Pro |
| Možnost SIM: | Ne |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| Obsah balení: | Tablet, Stylus |
| Operační systém: | Android |
| Paměť RAM: | 8 GB |
| Pevný disk - paměť: | 128 GB |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Přední fotoaparát: | Ano, 8 Mpx |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 20.6x31x4.6 |
| Stylus: | Ano součástí balení |
| Šířka: | 296,48 mm |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ úložiště: | Micro SD |
| Verze OS: | Android 16 |
| Výrobce CPU: | Qualcomm |
| Výška: | 6,20 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Zadní fotoaparát: | 13 Mpx, Ano |
| Zákl.frekvence jádra CPU: | 2,0 GHz |
| Záruka: | 24 |
| Typ procesora: | SM8735P |
| Uhlopriečka: | 13 " |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
