MERCUSYS switch MS110P
Kód: MS110PPodrobný popis
MERCUSYS switch MS110P
Desetiportový stolní switch s 8 porty 10/100 Mb/s PoE+
- 10 portů:10 × 10/100 Mbps RJ45 porty s 8 porty PoE+
- Dva kabely v jednom:S osmi porty PoE+ přenáší data a napájení jedním kabelem
- Vysoký výkon PoE+:Podpora napájení PoE až 30 W pro každý port PoE a 65 W pro všechny porty PoE
- 2× uplink porty:MS110P poskytuje 2× uplink porty při zapnutém režimu izolace. Jeden pro připojení k internetu a jeden pro připojení k NVR
- Dlouhý dosah až 250 m:Zvyšuje přenosovou vzdálenost PoE na 250 m pomocí režimu Extend
- Režim izolace:Jedním kliknutím rozdělíte provoz pro konkrétní porty pro stabilitu a zabezpečení
- Kompatibilní s napájenými zařízeními:Pracuje s IEEE 802.3af/at kompatibilními zařízeními
- Odolné kovové pouzdro:Umožňuje efektivní odvod tepla a dlouhou životnost sítě
- Plug and Play:Jednoduché použití a šetří čas a námahu
- PoE Auto Recovery:Automaticky restartuje vaše vypnutá nebo nereagující zařízení napájená PoE
Stránky produktu:
https://www.mercusys.com/cz/product/details/ms110p
Technické specifikace
| Hardware | |
| Dimensions (W X D X H) | 171*98*27 mm |
| PoE Ports | RJ45
|
| Interfaces | 10× 10/100 Mbps Ports, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX |
| External Power Supply | External Power Adapter (Output: 53.5V/1.31A) |
| Installation | Desktop
|
| Standards and Protocols | IEEE 802.3x Flow Control |
| Data Rates | 10/100 Mbps at Half Duplex
|
| Jumbo Frame | 2 KB |
| Mac Address Table | 2K |
| Max Power Consumption | 2.96W(220 V / 50 Hz, no PD connected)
|
| Max Heat Dissipation | 10.064 BTH/h (no PD connected)
|
| Others | |
| Package Contents | 10-Port 10/100Mbps Desktop Switch with 8-Port PoE+ (MS110P)
|
| Environment | Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Switche |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 6957939001162 |
| Délka: | 12.7 cm |
| Funkce: | PoE (Power over ethernet) |
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| Management: | Ne |
| Maximální počet portů: | 10 |
| Počet PoE+ portů: | 8 |
| Počet portů LAN: | 10 |
| Podporované standardy PoE: | 802.3at |
| PoE budget (W): | 65 |
| Provedení: | Desktop |
| Přenosová rychlost LAN (Mb/s): | 100 |
| Šířka: | 18.9 cm |
| Technologie: | Fast Ethernet 10/100Mbps |
| Ventilátor: | Ne |
| Vlastnosti switche: | Funkce POE po portech |
| Výška: | 8.8 cm |
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
