ACER Projektor H6815GTV,4K UHD,4000 ANSI,5000h,Wifi,Repro,HDMI,Bílá
Kód: 11295337Podrobný popis
ACER Projektor H6815GTV
PN: MR.JXP11.001
Parametry
Projekční systém: DLP
Rozlišení: 4K UHD (3840x2160)
Jas: 4000 ANSI
Kontrastní poměr: 10000:1
Životnost lampy: 5000 hodin
Zvuk: 10 W x1
Rozhraní
2x HDMI 2.0b
Fyzické charakteristiky
Rozměry: 31.3 (W) X 24 (D) X 11.37 (H) cm
Hmotnost: 3.1 Kg
Výbava
ColorBoost II+
ColorSafe II
HDR 10 comp.
SMART ANDROID WiFi DONGLE
Google-certified TV dongle
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietivosť do 4500 ANSI |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 4.354 kg |
| EAN: | 4711474137623 |
| Délka: | 43 cm |
| Funkce: | Reproduktory |
| Hmotnosť: | 4.354 kg |
| Kontrast (hodnota : 1): | 10000 |
| Rozhraní: | HDMI |
| Skutečné rozlišení projektoru: | 4K UHD (3840x2160) |
| Svítivost (v ANSI lumenech): | 4000 |
| Šířka: | 16 cm |
| Technologie: | DLP |
| Umístění: | Na zem |
| Výška: | 30 cm |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
