WD BLUE SSD 3D NAND WDS250G3B0B 250GB SA510 M.2 SATA, (R:555, W:440MB/s)
Kód: 204400110Podrobný popis
Model: WD Blue SA510
Provedení: M.2 2280 SSD
Kapacita: 250 GB
Rozhraní: SATA III 6 Gb/s
Rychlost čtení: 555 MB/s
Rychlost zápisu: 440 MB/s
Rozměry: 22 x 2.38 x 80 mm (ŠxVxH)
Hmotnost: 4,8g
Nová přeinstalace firmwaru na verzi 52046100 - odkaz https://support-en.wd.com/app/answers/detailweb/a_id/50208/~/wd-blue-sa510-sata-ssds-critical-firmware-update-available
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 718037884691 |
| Barva: | Bez barvy, Nevztahuje se |
| Hloubka jedn. balení: | 2.6 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kapacita disku: | 250 GB |
| Kód výrobcu: | WDS250G3B0B-00AXS0 |
| Modelová rada: | WD Blue SA510 POWERED BY SANDISK |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| Otáčky: | Bez otáček rpm |
| Provedení disku: | Interní |
| Rozhraní IDE: | Ne |
| Rozhraní M2.PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní M2.SATA: | Ano |
| Rozhraní PCI-e: | Ne |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ne |
| Rozhraní Thunderbolt: | Ne |
| Rozhraní U.2: | Ne |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 10.2x12.9x2.6 |
| Rychlost čtení: | 555 MB/s |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Rychlost zápisu: | 440 MB/s |
| Typ úložiště: | SSD |
| Vhodný pro:: | PC / Notebooky |
| Záruka: | 60 |
| Formát SSD disku: | M.2 |
| Kapacita HDD od - do: | 200 - 256 GB GB, TB |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
