PNY SSD CS900 250GB, SATA III 2,5", (R:535 / W:500MB/s)
Kód: 1096071Podrobný popis
PNY SSD CS900 250GB
PNY CS900 je ideálním řešením pro upgrade z pevného disku (HDD) na běžný SSD disk. CS900 nabízí všechny nejvyhledávanější funkce za vynikající cenu a je navržen pro snadnou a cenově dostupnou výměnu pevného disku v počítačovém systému, což pomáhá dosáhnout rychlejšího spouštění systému, rychlejšího spouštění aplikací a lepšího celkového výkonu systému. Díky absenci pohyblivých částí je PNY CS900 vysoce odolný, méně náchylný k selhání.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | SATA III |
| Formát disku | 2.5" |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 250 GB |
| Sekvenční rychlost čtení/zápisu | až 535 / 500 MB/s |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.058 kg |
| EAN: | 751492629940 |
| Délka: | 13.2 cm |
| Hmotnosť: | 0.058 kg |
| Chladič disku: | Ne |
| Kapacita disku: | 250 GB |
| Použití disku: | Pro PC |
| Rozhraní: | interní Serial ATA III |
| Šířka: | 10 cm |
| Typ disku: | SSD |
| Výška: | 2 cm |
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Formát SSD disku: | 2,5" |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
