KIOXIA SSD EXCERIA PLUS G4 2TB, PCIe Gen5x4, M.2 2280, (R:10000/W:8200MB/s)
Kód: 490419Podrobný popis
KIOXIA EXCERIA PLUS G4 2TB
Získejte vylepšený zážitek z práce s počítačem díky zcela nové řadě SSD disků KIOXIA EXCERIA PLUS G4 s nejmodernějším rozhraním PCIe 5.0. Řada EXCERIA PLUS G4 nabízí vyšší výkon a kapacitu až 2 TB pro hráče a střihače videa a vyznačuje se nízkou spotřebou energie a sníženou produkcí tepla.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | PCIe Gen5x4 |
| Formát disku | M.2 2280 |
| Typ pevného disku | SSD |
| Celková kapacita | 2 TB |
| Sekvenční rychlost čtení/zápisu | až 10000 / 8200 MB/s |
| Náhodná rychlost čtení/zápisu | až 1300K / 1400K IOPS |
| MTBF | 1 500 000 hodin |
| Zapsaných TB(TBW) | 1200 TBW |
Dodatočné parametre
| Kategória: | SSD disky |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.045 kg |
| EAN: | 4582563859982 |
| Délka: | 12 cm |
| Hmotnosť: | 0.045 kg |
| Chladič disku: | Ne |
| Kapacita disku: | 2 TB |
| Použití disku: | Pro Notebooky |
| Rozhraní: | NVMe |
| Rychlost čtení MB/s: | 7000MB/s a víc |
| Rychlost zápisu MB/s: | 7000MB/s a víc |
| Šířka: | 9 cm |
| Typ disku: | SSD NVMe |
| Typ paměti SSD: | 3D TLC |
| Výška: | 2 cm |
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Životnost zápisu SSD v TB: | Min. 1000 TBW |
| Formát SSD disku: | M.2 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
