Xiaomi Redmi A7 Pro 4/64 Palm Green, EU
Kód: 969441Podrobný popis
Xiaomi Redmi A7 Pro
*VoWiFi
*Wet Touch Technology 2.0
*AI Sky
*Google Gemini
*boční snímač otisků prstů
*AI Face Unlock (odemknutí obličejem pomocí AI)
Operační systém: Xiaomi HyperOS 3
Procesor: Unisoc T7250, 8 jader, 2x A75@1,8 GHz + 6x A55@1,6 GHz
Grafický čip: Mali-G57
Uživatelská paměť: 64GB UFS 2.2
RAM: 4GB LPDDR4X
Paměťová karta: microSD
Displej: dotykový 6,9" LCD 1600×720, 600 nitů, 120 Hz, 254 ppi, 83% NTSC, 1500:1, certifikace TÜV Rheinland
Fyzická klávesnice: ne
Podporované sítě:
*2G: GSM 2/3/5/8
*3G: WCDMA 1/5/8
*4G: LTE FDD 1/3/5/7/8/20/28
*4G: LTE TDD 38/40/41 (Full Band)
Navigace:
*Beidou: B1C
*GPS: L1
*Galileo: E1
*GLONASS: G1
*QZSS: L1
*doplňkové určování polohy A-GPS
Bezdrátová technologie:
*802.11 be/ax/ac; Wi-Fi 5
*Bluetooth v5.2
*NFC
Porty:
*USB-C (USB 3.2)
*2x nanoSIM + microSD
*3,5mm konektor pro sluchátka/mikrofon
Senzory:
*akcelerometr
*okolního světla
*přiblížení
*elektronický kompas
Fotoaparát:
*Zadní: duální fotoaparát s AI 13MP, 1/3,06", f2,2, HDR, 30 fps
*Přední: 8MP, f/2.0, HDR, 30 fps
Stupeň krytí: IP52
Baterie: 6000mAh, 15W rychlé nabíjení
Barva: Palm Green
Rozměry: 171,56x79,47x8,15mm
Hmotnost: 208g
Obsah balení:
*mobilní telefon
*kabel USB-C
*nástroj pro vysunutí SIM karty
*stručná úvodní příručka a záruční list
*bezpečnostní informace
Záruka: 2 roky
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smartphony |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| EAN: | 6932554493264 |
| A-GPS: | Ano |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| BlueTooth: | Ano |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Farba: | Zelená |
| Glonass, Beidou, Galileo: | Ano |
| GPS: | Ano |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Kapacita PowerBanky: | 6000 mAh, od 6000 do 6990 mAh mAh |
| Kód výrobcu: | 74476 |
| Model CPU: | Unisoc T7250 |
| NFC: | Ano |
| Odolnost: | IP52 |
| Podpora AI: | Ano |
| Šířka: | 79,47 mm |
| Výška: | 171,56 mm |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 5 802.11ac |
| Záruka: | 24 |
| Bluetooth verzia: | 5.2 |
| Clona predné foto: | f/2,0 najmenšie |
| Clona zadné foto: | f/2,2 najmenšie |
| Čítačka odtlačku prstov: | Ano |
| Dátové siete: | 4G LTE |
| Farba - presná: | Palm Green |
| Funkcia Dual SIM: | Ano |
| Funkcia rýchlonabíjania zariadenia: | Ano |
| Hĺbka: | 8,15 mm |
| Hĺbka jedn. balenie: | 4.4 |
| HW klávesnica: | Ne |
| Konektor dátový/napájací: | USB-C |
| Konfigurácia slotov/kariet: | 2x SIM + paměťová karta (MicroSD) |
| Modelový rad: | Xiaomi Redmi A7 Pro |
| Napájací adaptér v balení: | Ne |
| Odomykanie tvárou: | Ano |
| Operačná pamäť: | 4 GB |
| Operačný systém: | Android |
| Pevný disk - pamäť: | 64 GB |
| Počet jadier CPU: | 8 |
| Počet kusov jedn. balenie: | 1 |
| Počet kusov v kartóne: | 20 |
| Počet objektívov: | 1 predných, 2 zadných |
| Predný fotoaparát: | 8 Mpx |
| Rozlíšenie displeja: | 1600x720 pix |
| Rozlíšenie videozáznamu: | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozmer xyz jedn. balenie: | 19.3x9.4x4.4 |
| Šírka jedn. balenie: | 19.3 |
| Trieda energetickej účinnosti: | A |
| Typ balenia jedn. balenie: | Balitelné |
| Typ balenia kartónu: | Balitelné |
| Typ displeja: | LCD |
| Typ pamäťovej karty: | Micro SD |
| Veľkosť displeja: | 6,9 " |
| Veľkosť SIM: | nano |
| Verzia operačného systému: | Android 16 |
| Výrobca CPU: | Ostatní |
| Výška jedn. balenie: | 9.4 |
| Zadný fotoaparát: | Ano prisvetlenie, 13 Mpx |
| Zákl.frekvencia jadra CPU: | 1,8 GHz |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
