LAMAX Xplore Black
Kód: 779076Podrobný popis
Chytré hodinky, BT volání, podpora Raise to Wake Up, Siri a Google asistenti, dotykový displej, výdrž baterie až 7 dní, outdoorový design, 100 sportovních režimů, rozhraní v češtině, měření tepu, měření spánku
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smarthodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.176 kg |
| EAN: | 8596687004209 |
| Délka: | 16.5 cm |
| Hmotnosť: | 0.176 kg |
| Šířka: | 7.1 cm |
| Výška: | 3.1 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařízení: | Hodinky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
