LAMAX Prism AMOLED Rose Gold
Kód: 779080Podrobný popis
Náhradní silikonový řemínek k hodinkám se systémem Quick Release pro snadnou výměnu a roztečí 22 mm.
Kompatibilní modely:
LAMAX Flow
LAMAX Prism
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smarthodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.206 kg |
| EAN: | 8596687004407 |
| Délka: | 16.5 cm |
| Hmotnosť: | 0.206 kg |
| Šířka: | 7.1 cm |
| Výška: | 3.1 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařízení: | Hodinky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
