LAMAX Prism AMOLED Black
Kód: 779079Podrobný popis
Nabíjecí kabel pro hodinky LAMAX Prism. Konektor USB-A a bezdrátový dock s magnetem pro snadné nabíjení hodinek.
Kompatibilní modely:
LAMAX Prism
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smarthodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.186 kg |
| EAN: | 8596687004308 |
| Délka: | 16.5 cm |
| Hmotnosť: | 0.186 kg |
| Šířka: | 7.2 cm |
| Výška: | 3.1 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařízení: | Hodinky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
