LAMAX Flow AMOLED Rose Gold
Kód: 779064Podrobný popis
Chytré hodinky, BT volání, AMOLED displej, prohnutý displej, funkce Always on Display, funkce Flip Wrist to Wake Up, Siri a Google asistenti, voděodolnost IP68 + 1 ATM, výdrž baterie až 7 dní, bezdrátové nabíjení.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smarthodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.206 kg |
| EAN: | 8596687004605 |
| Délka: | 16.5 cm |
| Hmotnosť: | 0.206 kg |
| Šířka: | 7.2 cm |
| Výška: | 3.2 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařízení: | Hodinky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
