LAMAX Aura Silver
Kód: 779071Podrobný popis
Chytré hodinky, BT volání, podpora Raise to Wake Up, Siri a Google asistenti, velký dotykový displej, výdrž baterie až 7 dní, voděodolnost IP67, rozhraní v češtině, lehká váha, 100 sportovních režimů, měření tepu, měření spánku
Dodatočné parametre
| Kategória: | Smarthodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.164 kg |
| EAN: | 8596687004100 |
| Délka: | 16.5 cm |
| Hmotnosť: | 0.164 kg |
| Šířka: | 7.2 cm |
| Výška: | 3.1 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Zařízení: | Hodinky |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
