PremiumCord Patch kabel UTP RJ45-RJ45 CAT6 0.5m červená
Kód: 296030704Podrobný popis
Patch kabel UTP CAT6
* 100% Cu měděný vodič AWG26/7
* 4x2 žil
* 2x RJ45 konektor
* přímé zapojení 1:1
* UL certifikát
* teplotní rozsah: -20°C až +60°C
* baleno v sáčku s EAN kodem
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592220005917 |
| Barva: | Červená |
| Barva - přesná: | Červená |
| Délka: | 0,50 - 0,59 m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat6 |
| Hloubka jedn. balení: | 1.8 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | sp6utp005R |
| Přesná délka: | 0,5 m |
| RJ-45: | 2 M |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 13.6x17x1.8 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Verze datového rozhraní: | CAT6 |
| Vlastnost: | Cat6 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
