Patch kábel UTP CAT6 Patch 0,25m, šedý
Kód: 296010319130Podrobný popis
Popis produktu:
CAT6 AWG24 patch cord s ochranou konektoru 50u" 8P8C konektory
Více na webu výrobce: http://www.gmb.nl/item.aspx?id=5619
Další informace naleznete také v datasheetu (záložka download)
Související odkazy
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8716309056199 |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Šedá |
| Délka: | 0,20 - 0,29 m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat6 |
| Hloubka jedn. balení: | 2.8 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | PP6-0.25M |
| Přesná délka: | 0,25 m |
| RJ-45: | 2 M |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.5x17.5x2.8 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | FTP |
| Verze datového rozhraní: | CAT6 |
| Vlastnost: | Cat6 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
