Patch kabel UTP Cat5e Patch 0,25m, šedý
Kód: 296010319010Podrobný popis
PP12-0.25M
CAT5e UTP Patch cord, grey, 0.25 m
Perfect connection
For a reliable connection
Gold plated contacts
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 8716309056182 |
| Barva: | Šedá, Vícebarevná |
| Barva - přesná: | Šedá |
| Délka: | 0,20 - 0,29 m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat5E |
| Hloubka jedn. balení: | 2.4 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Kód výrobcu: | PP12-0.25M |
| Přesná délka: | 0,25 m |
| RJ-45: | 2 M |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.2x13.9x2.4 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Verze datového rozhraní: | CAT5e |
| Vlastnost: | Cat5e |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
