Patch kabel cat5e UTP 1m - žlutý
Kód: 29601032053Podrobný popis
Patch cord cat. 5E molded strain relief50u" plugs,Patch cord with moulded strain relief, 50u"8P8Cplugs, 2xRJ45
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8716309038362 |
| Barva: | Žlutá |
| Barva - přesná: | Žlutá |
| Délka: | 1 m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat5E |
| Hloubka jedn. balení: | 2 |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Kód výrobcu: | PP12-1M/Y |
| Přesná délka: | 1 m |
| RJ-45: | 2 M |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 12.2x17.6x2 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Verze datového rozhraní: | CAT5e |
| Vlastnost: | Cat5e |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
