Patch kabel cat5e UTP 2m - PP12-2M
Kód: 29601031904Podrobný popis
Eth Patch kabel c5e UTP 2m - PP12-2M
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sieťové káble |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8716309009607 |
| Barva: | Šedá |
| Barva - přesná: | Šedá |
| Délka: | 2 m |
| Ethernetový kabel - kategorie: | Cat5E |
| Hloubka jedn. balení: | 3.4 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | PP12-2M |
| Přesná délka: | 2 m |
| RJ-45: | 2 M |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 14.2x14.3x3.4 |
| Typ: | Kabely |
| Typ stínění kabelu: | UTP |
| Verze datového rozhraní: | CAT5e |
| Vlastnost: | Cat5e |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
