TP-Link TL-MR6400
Kód: 51721356Podrobný popis
TP-Link TL-MR6400
Bezdrátový router 300 Mbit/s Wireless N 4G LTE
- Sdílejte vaši LTE síť multiple Wi-Fi zařízením a užívejte si stahování až 150Mbit/s
- Rychlosti N bezdrátového připojení až 300Mbit/s
- Integrovaná anténa poskytující stabilní bezdrátové připojení
- Nepotřebuje žádnou konfiguraci – pouze vložíte SIM kartu, zapněte a užívejte si vysoké rychlosti připojení k internetu
- Port LAN/WAN poskytuje možnosti a flexibilitu, která vám dovoluje zvolit si vlastní typ připojení
Využívejte všech možností nejmodernější sítě 4G LTE a stahujte rychlostí až 150 Mbit/s. Sdílejte svou 4G LTE síť s několika Wi-Fi zařízeními a těšte se na plynulé sledování HD filmů, rychlé stahování souborů a nepřerušované video chaty. Zařízení je plně kompatibilní se specifikacemi FDD-LTE a TDD-LTE a umožňuje využívat služby od většiny poskytovatelů na světě.
Stránky produktu:
https://www.tp-link.com/cz/home-networking/3g-4g-router/tl-mr6400/
Technické specifikace
| HARDWARE FEATURES | |
| Ports | 3× 10/100 Mbps LAN ports, 1× 10/100 Mbps LAN/WAN Port, 1× Micro SIM Card Slot |
| Button | WPS/RESET Button, WiFi ON/OFF Button |
| External Power Supply(EU) | 9V/0.85A |
| Dimensions ( W x D x H ) | 6.85 × 4.9 × 1.32 in. (174 × 124.5 × 33.5 mm) |
| Antenna Type | 2× Detachable External 4G LTE Antennas |
| WIRELESS FEATURES | |
| Wireless Standards | IEEE 802.11b, 802.11g, 802.11n |
| Frequency | 2.4 GHz |
| Signal Rate | 300 Mbps at 2.4 GHz |
| Reception Sensitivity | 11g 54M: -74 dBm
|
| Transmit Power | <20 dBm (2.4 GHz) |
| Wireless Functions | Enable/Disable Wireless Radio, Wireless Schedule, WMM,
|
| WAN Failover | Yes |
| Wireless Security | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK encryptions |
| Network Type | 4G: FDD-LTE Cat4 (800/900/1800/2100/2600 MHz),
|
| SOFTWARE FEATURES | |
| Quality of Service | WMM, QoS |
| Operating Modes | 3G/4G Router, Wireless Router |
| Management | Access Control, Local Management, Remote Management |
| WAN Connection Type | Dynamic IP/Static IP/PPPoE/PPTP(Dual Access)/L2TP(Dual Access) |
| DHCP | Server, Client, DHCP Client List, Address Reservation |
| Port Forwarding | Virtual Server, Port Triggering, UPnP, DMZ |
| Dynamic DNS | TP-Link DDNS, DynDns, NO-IP |
| VPN Pass-Through | PPTP, L2TP, IPSec |
| Access Control | Parental Controls, Local Management Control, Host List, Access
|
| Firewall Security | DoS, SPI Firewall, IP and MAC Address Binding |
| Protocols | Supports IPv4 and IPv6 |
| Guest Network | 2.4 GHz Guest Network |
| VPN Server | PPTP VPN, OpenVPN |
| OTHERS | |
| Certification | CE, RoHS |
| Package Contents | 300Mbps Wireless N 4G LTE Router TL-MR6400
|
| System Requirements | Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, 8, 8.1, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux
|
| Environment | Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F ~104°F)
|
Dodatočné parametre
| Kategória: | Routery s 3G/4G modemom |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnosť: | 0.76 kg |
| EAN: | 6935364092764 |
| Barva: | Černá |
| Citlivost: | -74 dBm |
| Displej: | Ne |
| Ethernet: | 100 Mbps |
| Frekvence Wi-Fi: | 2400 MHz |
| Gigabit LAN: | Ne |
| Hmotnosť: | 0.76000 kg |
| LAN: | Ano |
| LTE/4G/5G: | 150 Mbps |
| Max. výstupní výkon: | 20 dBm |
| Napájení: | 9 V |
| Normy: | 802.11b/g/n |
| Počet připojitelných antén: | 2 |
| Podpora 3G: | Ano |
| Podpora 4G/LTE: | Ano |
| Podpora POE: | Ne |
| Použití v exteriéru: | Ne |
| Použití v interiéru: | Ano |
| Provedení antény: | odnímatelná |
| Provozní teplota max: | 40 °C |
| Provozní teplota min: | 0 °C |
| Přenosová rychlost: | 300 MBps |
| RJ-45 (počet): | 4 |
| Rozměry: | 202 × 145 × 34 mm |
| Rychlost portů: | 100 Mb/s |
| Shoda: | CE, RoHS |
| Slot pro SIM: | Ano |
| Šifrování: | 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Wi-Fi: | Ano |
| Wi-Fi 2,4 GHz: | 300 Mbps |
| Wi-Fi specifikace: | 802.11b/g/n |
| Zabezpečení WEP: | Ano |
| Zabezpečení WPA: | Ano |
| Zabezpečení WPA2: | Ano |
| Záruka: | 36 měsíců, 36 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 36 měsíce |
Hodnotenie tovaru
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
