TRUST reproduktory GXT 612 CETIC RGB-Illuminated 2.0 Speaker Set, Bluetooth, černá
Kód: 229099096Podrobný popis
Trust Gaming GXT 612 CETIC
sada výkonných bezdrátových reproduktorů s Bluetooth® a RGB osvětlením
• nastavitelné podsvícení RGB
• připojení přes Bluetooth, nebo 3,5mm kabel
• vyrobeno ze 76% z recyklovaných plastů
Technické parametry
Zvuk: 2.0
Frekvenční rozsah: 20Hz-20kHz
Impedance: 2 Ohmy
Výstupní výkon (RMS): 10W
Měnič: 60mm
Rozhraní: USB, 3,5mm, Bluetooth
Typ připojení: drátové, bezdrátové
Napájení: USB-A
Podsvícení: RGB
Barva: černá
Rozměry: 200x105x85mm
Hmotnost: 1,138kg
Požadavky na systém:
* 3,5mm audio konektor nebo Bluetooth
* USB port pro napájení
Obsah balení:
* sada reproduktorů
* uživatelská příručka
Záruka: 2 roky
Odkaz na stránku výrobce: https://www.trust.com/en/product/24970-gxt-612-cetus-bluetooth%c2%ae-gaming-speaker-set--black-
Související dokumenty
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory k PC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.31 kg |
| EAN: | 8713439249705 |
| Barva: | Černá |
| Barva - přesná: | Černá |
| Bezdrátové repro: | Ne |
| Celkový výkon [W]: | 10 |
| Dálkový ovladač: | Ne |
| FM rádio: | Ne |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 21.7 |
| Hmotnosť: | 1.31 kg |
| Kód výrobcu: | 24970 |
| MicroSD slot: | Ne |
| Model: | Trust Gaming GXT 612 CETIC |
| Napájecí konektor: | USB |
| NFC: | Ne |
| Počet reprobeden: | 2 |
| Prostorový zvuk: | 2.0 (stereo) repro |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.4x18.2x21.7 |
| Typ bezdrátového připojení: | Bluetooth |
| Typ drátového připojení: | Jack 3,5mm + USB |
| USB slot: | Ano |
| Voděodolnost: | Ne |
| Výdrž baterie: | Nemá baterii u bezdrátových |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
