TRUST Reproduktory Ador 2.0, 6W, černá
Kód: 1667616Podrobný popis
Trust Ador 2.0 Speaker Set
Kompaktní sada reproduktorů s čistým zvukem a látkovým čelem pro čistý, moderní vzhled
Parametry:
*Typ reproduktorů: 2.0
*Drátové připojení: Ano
*Bluetooth: Ne
*Audio vstup: 3.5mm
*Konektivita sluchátek: Ano
*Frekvenční odezva: 20 Hz, 20,000 Hz
*Výkon (špičkový): 12W
*Ovladače: 2
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory k PC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| EAN: | 8713439256703 |
| Barva: | Černá |
| Celkový výkon repro: | 12 W |
| Hloubka jedn. balení: | 8.5 |
| Hmotnosť: | 0.67 kg |
| Kód výrobcu: | 25670 |
| Model: | Trust Ador 2.0 |
| Napájecí konektor: | USB |
| Počet reprobeden: | 2 |
| Prostorový zvuk: | 2.0 (stereo) |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 17.3x19.9x8.5 |
| Typ bezdrátového připojení: | Není |
| Typ drátového připojení: | 1x Jack 3,5mm |
| Výdrž baterie: | Nemá baterii u bezdrátových |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
