GENIUS repro SP-HF280, 2.0, 6W, dřevěné, hnědé
Kód: 21718125398Podrobný popis
Dřevěné multimediální reproduktory v konfiguraci 2.0 s celkovým výkonem 6 W poskytují kvalitní a nezkreslený stereofonní zvuk. Ovládání hlasitosti je umístěno na 1,2 m dlouhém kabelu. Připojení lze jednoduše realizovat skrze 3,5 mm konektor. K napájení slouží USB port.
Technické parametry
*Výkon: 2 x 3 W RMS
*Konfigurace: 2.0
*Frekvenční rozsah: 100 Hz - 20 kHz
*Impedance: 4 Ohm
*Připojení: 3,5 mm jack, USB (napájení)
*Regulace hlasitosti: ano
*Rozměry: 140 x 102 x 102 mm
*Hmotnost: 731,5 g
*Barva: hnědá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Reproduktory k PC |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.82 kg |
| EAN: | 4710268256984 |
| Barva: | Hnědá |
| Bezdrátové repro: | Ne |
| Celkový výkon [W]: | 6 |
| Hloubka jedn. balení: | 31.6 |
| Hmotnosť: | 0.82 kg |
| Kód výrobcu: | 31730028400 |
| Model: | Genius SP-HF280 |
| Prostorový zvuk: | 2.0 (stereo) repro |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 23.7x11.2x31.6 |
| Typ drátového připojení: | Jack 3,5mm + USB |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1 hodnotenie
5
4
3
2
1
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
