Thrustmaster T.RJ12 USB adaptér, 4060079
Kód: 958TM124Podrobný popis
Tento USB adaptér poskytuje sadám T3PA a T3PA-PRO kompatibilitu na PC* se všemi závodními volanty na trhu.
Kompatibilita
Kompatibilní se všemi 3-pedálovými závodními volanty na trhu
Kompatibilní se všemi 2-pedálovými závodními volanty na trhu
Kompatibilní se všemi závodními volanty na trhu bez jakýchkoli pedálů
10-bitové rozlišení a preciznost ve všech směrech
Vysoké rozlišení, vysoká přesnost, 10-bit výkon (1024 hodnoty) na každém ze tří pedálů.
Ovladač na PC k dispozici ke stažení
PC ovladač s přizpůsobeným rozhraním ovládacího panelu Windows je k dispozici ke stažení na http://ts.thrustmaster.com (PC>Wheels> T.RJ12 USB Adapter> Driver)
Vylepšený kalibrační software k dispozici ke stažení
Umožňuje nastavit mrtvé zóny na začátku a na konci rozsahu každého ze tří pedálů dle vašich představ a uložit je do T.RJ12 USB vnitřní paměti adaptéru.
K dispozici ke stažení z http://ts.thrustmaster.com (PC > Wheels > T.RJ12 USB Adapter > Software)
* Se všemi PC hrami podporujícími multi-USB.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Redukcie a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| EAN: | 3362934001490 |
| Barva: | Černá |
| Délka: | 0 m |
| Herní provedení: | Ano |
| Hloubka jedn. balení: | 3.1 |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Kód výrobcu: | 4060079 |
| Přesná délka: | 0 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 11.2x7.6x3.1 |
| Typ: | Redukce |
| USB Type A: | 1 M |
| Verze datového rozhraní: | USB 2.0 |
| Vlastnost: | kulatý |
| Záruka: | 24 |
| RJ-12: | 1 F |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
