Samsung adaptér EE-GN930, USB-C / micro USB, bílá, (bulk)
Kód: 95SGO56Podrobný popis
Samsung redukce micro USB / USB Type-C
Konektory: USB Type-C, micro USB
Barva: bílá
Záruka: 24 měsíců
Dodatočné parametre
| Kategória: | Redukcie a adaptéry |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8595642243677 |
| Barva: | Bílá |
| Barva - přesná: | Bílá |
| Délka: | 0 m |
| Hloubka jedn. balení: | 0.7 |
| Hmotnosť: | 0 kg |
| Kód výrobcu: | 8595642243677 |
| Přesná délka: | 0 m |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 7.2x4x0.7 |
| Typ: | Redukce |
| USB Micro-B: | 1 F |
| USB Type-C: | 1 M |
| Verze datového rozhraní: | USB 2.0 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
