GIGABYTE ventilátor AORUS EZ CHAIN FAN ICE 3-PACK, 3x120mm, bílá
Kód: 207259604Podrobný popis
GIGABYTE AORUS EZ CHAIN FAN 120 ICE (3-Pack)
Velikost ventilátoru (DxŠxV): 120 x 120 x 25 mm
Typ ložiska: HDB
Ventilátor: 3x 120mm ARGB ventilátor
Rychlost ventilátoru: 600~2000 RPM(+/- 10%)
Airflow: 60 CFM (Max)
Hluk ventilátoru: 8.2~29 dBA (Max)
Barva: bílá
Odkaz na stránky výrobce: https://www.gigabyte.cz/components/AORUS-EZ-CHAIN-FAN-120-ICE--3-Pack/Key-Features
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| EAN: | 4719331555214 |
| Hloubka jedn. balení: | 9 |
| Hmotnosť: | 0.63 kg |
| Kód výrobcu: | GP-ECFAN1203 ICE |
| Max. úroveň hluku: | 29 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 2000 |
| Minimální otáčky ventilátoru: | 600 |
| Podsvícení: | ARGB |
| Průměr ventilátoru: | 120 |
| Průtok vzduchu: | 60 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 16.5x13x9 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
