ARCTIC P12 Pro PST ventilátor 120mm 5-pack
Kód: ACFAN00307APodrobný popis
ARCTIC P12 Pro PST – chlazení s minimálním hlukem
Ventilátor ARCTIC P12 Pro, který se neunaví v pracovní, multimediální ani herní PC sestavě. Je navržen pro dlouhodobý a efektivní provoz, který udrží vaše počítačové komponenty v optimálních provozních teplotách. Ventilátor ARCTIC P12 Pro s plynulou regulací otáček dosahuje vysokého statického tlaku, díky čemuž perfektně doplní funkce perforovaných panelů a dalších typů skříní.






Vylepšený design lopatek ventilátorů podporuje plynulý a stabilní průtok vzduchu. Součástí je také moderní fluidní dynamické ložisko, které se podílí na tichém provozu a zajišťuje dlouhou životnost.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 70.645161290323 měsíců |
| Hmotnosť: | 1.033 kg |
| EAN: | 4895265000096 |
| Barva: | Černá |
| Druh ložiska: | FDB |
| Hmotnost: | 185 g |
| Hmotnosť: | 1.03300 kg |
| Max. otáčky ventilátoru: | 3000 ot./min. |
| Maximální hlučnost: | 25 dBA |
| Min. otáčky ventilátoru: | 600 ot./min. |
| Průtok vzduchu: | 77 CFM |
| PWM regulace: | Ano |
| Rozměr ventilátoru: | 120 mm |
| Rozměry: | 120 × 120 × 25 mm |
| Určení chladiče: | pro skříň |
| Záruka: | 70.645161290323 měsíců, 72 měsíce |
| Záruka pre IČO: | 72 měsíce |
| Regulace: | PWM |
| RGB podsvietenie: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
