AIREN FAN RedWings80 TC ThermoControl
Kód: 201062388Podrobný popis
Unikátní supertiché větráčky od společnosti AIREN TECHNOLOGY s novým Hypro bearing ložiskem pro tichý a spolehlivý chod v atraktivním červeno černém designu. Tento model navíc v provedení s THERMO CONTROL tj. proměnlivými otáčkami na základě teploty.
Fan specifications
Dimensions: 80 x 80 x 25mm
RPM: 800-2000± 10%
Noise: 8,9 - 16,9 dB/A
Rated Voltage: 12V DC
Bearing: Hypro Bearing
Connection: 3pin
Additional information
P/N: AIREN-FRW80CT
Stránky o produktu:
http://www.airentec.com
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591897030062 |
| Hloubka jedn. balení: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Kód výrobcu: | AIREN-FRW80TC |
| Konektor: | 3-pin |
| Max. úroveň hluku: | 19 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 2000 |
| Minimální otáčky ventilátoru: | 800 |
| Průměr ventilátoru: | 80 mm |
| Průtok vzduchu: | 29 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 9x14x3 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
