AIREN FAN RedWings80 Clever (PWM)
Kód: 201062863Podrobný popis
Unikátní PWM supertichý ventilátor od společnosti Airen Technology a ložiskem Enhanced FDB pro tichý, stabilní a spolehlivý provoz, je dodáván v atraktivním červeno-černém designu. Ventilátory řady Clever automaticky přizpůsobují rychlost ventilátoru potřebám zařízení. Elegantní balení obsahuje kovové šroubky a antivibrační podložky.
Technická specifikace:
Rozměry (mm): 80x80x25
Napětí (V): 12
Proud (A): 0,15
Spotřeba (W): 1,8
Ložiska: Enhanced FDB
Otáčky (RPM): 600-2200 +- 10%
Průtok (CFM): 13,80-30,30
Hlučnost (dB): 9,5-21
Barva rámečku: černá
Barva vrtule: červená
Délka kabelu (mm): 300
Konektor: PWM 4 pin
Antivibrační podložka: ne
PWM: ano
TC: ne
Příslušenství: 4x šroubky + podložky
Související odkazy
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591897030222 |
| Hloubka jedn. balení: | 3 |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Kód výrobcu: | AIREN - FRW80C |
| Konektor: | 4-pin |
| Max. úroveň hluku: | 21 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 2200 |
| Minimální otáčky ventilátoru: | 600 |
| Průměr ventilátoru: | 80 |
| Průtok vzduchu: | 31 CFM |
| PWM regulace: | Ano |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 8.5x13.7x3 |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
