AIREN FAN RedWings40H
Kód: 20106249Podrobný popis
Skvělý ventilátor s novými supertichými ložisky Enhanced FDB o rozměru 40x40x20mm, otáčky 4500 +-10% za minutu, 12V DC, hlučnost jen 18,5dB/A, elegantní retailové balení se šroubky a antivibračními podložkami v ceně.
Technická specifikace:
Rozměry: 40x40x20mm
Rychlost větráku: 4500 +- 10% RPM
Napětí: 12V DC
Ložisko: Enhaced FDB
Hlučnost: 18,5dB/A
Stránky o produktu: http://www.airentec.com
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prídavné ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591897030161 |
| Barva skříně: | červená a černá |
| Hloubka jedn. balení: | 2.5 |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Kód výrobcu: | AIREN - FRW40H |
| Konektor: | 3-pin |
| Max. úroveň hluku: | 18,5 dB |
| Maximální otáčky ventilátoru: | 4500 |
| Průměr ventilátoru: | 40 mm |
| Průtok vzduchu: | 6 CFM |
| Rozměr xyz jedn. balení: | 4.8x9.2x2.5 |
| Rozměry zdroje: | 40 x 40 x 20 šxvxh mm |
| Záruka: | 24 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
